Indywualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego
Niezależny Ranking IKZE na rok 2024 i odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.
Przedstawia: Remigiusz Stanisławek


Spis treści – oto co znajdziesz w portalu

Aby ułatwić czytelnikom nawigację na portalu, przygotowałem uporządkowaną listę dostępnych informacji oraz intuicyjne menu nawigacyjne.

W bocznym menu (znajdującym się po prawej stronie strony) znajdziesz linki oraz grafiki, które służą do szybkiego dostępu do artykułów na różne tematy. Klikając na odpowiednią grafikę lub link, przeniesiesz się bezpośrednio do strony z interesującymi cię materiałami.

Portal aktualizuję na bieżąco, aby dostarczać najnowsze informacje na temat IKZE (Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego). Jest tutaj wiele informacji, dlatego posegregowałem je według tematów, które omawiam w artykułach. Łatwo je znajdziesz korzystając z elementów menu lub przewijając w dół bocznego menu, gdzie znajdziesz listę wszystkich dostępnych tematów.


Materiałów jest dużo…

Portal to rodzaj Encyklopedii o IKZE. Ale przygotowałem też szybką ścieżkę. Czyli zebrałem wszystko co w praktyce najważniejsze w skróconej formie, wraz z instrukcjami krok po kroku jak wybrać odpowiedni produkt (IKE/ IKZE/ OIPE).

Odbierz Emerytalny Pakiet Informacyjny


Jak podejść do wyboru inwestycji emerytalnej IKZE?

  • Kroki które moim zdaniem warto wykonać rozważając IKZE znajdziesz w tym artykule
  • Czym różnią się produkty IKZE, IKE i OIPE? Po lekturze tego artykułu nie będzie już wątpliwości jakie są różnice
  • Który z produktów IKZE wybrać? Jeżeli jest już decyzja że forma IKZE jest dla Ciebie odpowiednia to listę produktów IKZE znajdziesz na tej stronie
  • Co roku tworzę Ranking IKZE. To analiza i porównanie produktów IKZE. Tu więcej informacji o Rankingu IKZE

Przegląd oferty produktów IKZE

IKZE czyli Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego to jeden ze sposobów dodatkowego, dobrowolnego oszczędzania na emeryturę.

Zebrałem dla Ciebie w jednym miejscu pełną ofertę:


Szkolenie „Kierunek Emerytura” prowadzę co kwartał

Po prostu daj mi 90 minut a zrobię z Ciebie rodzinnego eksperta od produktów emerytalnych. Sprawdź termin najbliższego bezpłatnego szkolenia o IKZE / IKE i innych produktach emerytalnych.


Zapis na newsletter

Przygotowałem Emerytalny Pakiet Edukacyjny, a w nim raporty, arkusze excel, dodatkowe materiały video, dostęp do szkoleń video. Dane dostępowe i informacje o aktualnościach otrzymasz po zapisaniu się na newsletter.


Blog i aktualności

Od czasu do czasu publikuję artykuły i felietony w formie bloga. Znajdziesz je na tej stronie.


Dodatkowe materiały merytoryczne


Kontakt i dodatkowe informacje o portalu

Formularze kontaktowe:


Informacje o autorze


Inne portale tematyczne


Portal na którym teraz jesteś

Są to portale bliźniacze, bardzo do siebie podobne od strony graficznej. Zauważysz że każdy z nich ma inny wiodący kolor przycisków, linków. Tak aby wiedzieć o czym aktualnie czytasz.

Dla wygody jest jeden wspólny newsletter i pakiet edukacyjny o IKE/ IKZE/ OIPE. Nie musisz zapisywać się osobno na każdym portalu. Wystarczy zapisać się na dowolnym z nich. Na przykład tutaj.


Zastrzeżenia prawne i regulamin portalu